محل تبلیغات شما
http://s5.picofile.com/file/8171386484/DSC01249_1_22.jpg

خوب امروز میخوام درباره تابلو تجسم و نتیجه ای که ازش گرفتم صحبت کنم .

قبل از گفتن جذب خودم شما رو ارجاع میدم به کتاب " چشم دل بگشا نوشته کاترین پاندر ترجمه گیتی خوشدل" حتما این کتاب عالی رو مطالعه کنید.

خوب نحوه درست کردن تابلو تجسم (تابلو کائنات یا چرخه اقبال یا دریم برد  هم بهش میگن) : اول یه خورده وقت بذارید و از اینترنت عکسهای مرتبط با خواسته ها و آرزوهاتونو پیدا کنید. ترجیحا رنگی باشن و حس خوبی از آرزوتون رو بهتون بدن . مثلا اگر برای داشتن یه کار اداری می خواهید عکس میز کار بذارید عکسی رو انتخاب کنید که از بین عکس های موجود حس بهتری بهتون میده و یه جورایی لبخند رو به لبتون میاره  و بیشتر به محیط کار دلخواهتون شبیه باشه .بعد  یه کاغذ مقوایی بزرگ بردارید و عکس ها رو توش بچسبونید و بزارید جایی که هر روز بتونید حداقل چند بار ببینیدش اما بهتره فقط خودتون ببینیدش

اگر امکان گذاشتن کاغذ جایی که فقط تو معرض دید خودتون باشه ندارید می تونید به صورت دیجیتالی تو کامپیوترتون یا گوشی موبایلتون درستش کنید.

بعدم هر روز بدون هیچ وابستگی یا نگرانی و دلهره ای از بابت اینکه چطور ممکنه بدستشون بیارم بهش نگاه کنید و ازدیدنش لذت ببرید. تا این جا کار شما بود اما نحوه رسیدن بهش و زمانش با خدا و کائناته پس تو کارشون دخالت نکنید .

حالا چرا این تابلو مفیده و می تونه تو جذب خواسته ها کمک کننده باشه ؟ به این دلیل که ذهن ما با تصاویر کار می کنه شما به هر چیزی که فکر کنید سریعا یه تصویر ازش تو ذهنتون ساخته میشه میگید نه . به سیب فکر کنید .درست نگفتم سریعا یه سیب خوشمزه تو ذهنتون نقش نبست ؟

وقتی اطراف شما پر از عکس خواسته هاتون باشه و یا هر روز چشمتون به تصاویری بیوفته که مرتبط به خواسته هاتونه ذهن شما تلاش می کنه اون تصویر رو واقعی کنه .

فرض کنید دلتون میخواد یه ماشین داشته باشید مثلا یه زانیای سفید اگر چند بار به این مساله فکر کنید یا به زبون بیارید متوجه میشید که هر بار تو خیابون میرید مرتب زانتیای سفید می بینید اینطور نیست که اون ماشین قبلا کم بوده و حالا زیاد تر شده .واقعیت اینه که مرکز توجه شما روی اون قرار گرفته و هر بار بیشتر و بیشتر از اون ماشین رو در جاهای مختلف می بینید این ذهن شماست که داره تصاویر رو فیلتر می کنه و اونهایی که مورد توجه شما هستند رو براتون  بزرگنمایی می کنه .

تو عکس این پست یک نمونه تابلو تجسم می بینید.

پس تا پست بعدی واسه خودتون یه تابلو تجسم درست کنید و منتظر باشید تا من یکی از تجربه های استفاده از این تابلوی شگفت انگیز رو براتون بنویسم . تا اون روز ایام به کام و روز خوش

چگونه دیگران را شیفته ی خود کنیم

تجربه هانا خانم از قانون جذب در جذب همسر دلخواه خود با قانون جذب

محبت اعضا نسب به ما

رو ,یه ,تو ,تابلو ,عکس ,اون ,تابلو تجسم ,می کنه ,فکر کنید ,می بینید ,هر روز

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

backviltorbrea ღ پـرسـه خـیـال در کـوچـه تـنـهـایـی ღ زندگی من my life خبر سرا Raymond's memory M&MSUBTITLE chancfemvipo انشا های آماده دیلایت بهترین مرجع فروش پروژه و ...