محل تبلیغات شما
http://kialink.ir/img_project/8298_1450335848.jpg

هانا
چهارشنبه 19 آبان 95 14:34
Mazraehse****@gimaill.com
سلام.من همیشه دوست داشتم با کسی ازدواج کنم که خودش عاشق من بشه و بعد بیان خواستگاری و از این ازدواجای سنتی خوشم نمیومد که مادر پسره اول میدید و اگه پسندید پسرشو میاورد و اینو به دوستام میگفتم و مسخره ام میکردن که مگه اینجا هنده.فیلم هندی زیاد میبینی و.البته قانون جذب هم قبول داشتم.تا اینکه یه کلاس آموزشی کارآفرینی رفتم و اونجا سرگروه بودم.بعداز ۳ماه وآخرای دوره یکی از پسرای کلاس ازم خواستگاری کرد و الان همسرمه و خ خ خوشبختیم.قانون جذب واقعا عمل میکنه به شرطی که فرکانسمون مثبت باشه و امیدوار باشیم.

پاسخ مدیر وب:
اول به شما تبریک میگم  بخاطر جذب همسر دلخواهتون و از همه مهم تر تبریک بخاطر ایمان راسخ شما به اعتقادتون به جذب همسر این چنینی با اون شرایط مورد نظر
واقعا راز قانون جذب تکرار خواسته در ذهن و فکر و افکار با ایمان راسخ هست جوریکه انسان حس کنه صاحبش شده این نقطه هست که قانون جذب اثر میکند

چگونه دیگران را شیفته ی خود کنیم

تجربه هانا خانم از قانون جذب در جذب همسر دلخواه خود با قانون جذب

محبت اعضا نسب به ما

جذب ,همسر ,اول ,تبریک ,هست ,بخاطر ,قانون جذب ,جذب همسر ,و از ,ایمان راسخ ,به شما

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

viestadenswam علیرضا شمالی knobsulrital وبگاه اشعار رضوی | شعر در مدح امام رضا(ع) derichecsaa ♡☆ LADY SONIYA LOVE ☆♡ disgcarcentcal steraberbeo Lillian's blog مجموعه مهندسی مخازن پلی اتیلن مازندران