محل تبلیغات شما

http://s6.picofile.com/file/8208675400/raz1120.jpg

Dark
یکشنبه 6 تیر 95 16:08
mehrzad***@gmail.com
سلام میخواستم بپرسم با قانون جذب میشه رنگ چشمو تغییرداد؟مثلا از قهوه ای به سبز؟من چن روزه که تصورمیکنم روشن تر شده چشام ولی روزاول چن درجه روشن شد و الان 3روزه تغییری نکرده کم کم دارم حساس میشم میخواستم بپرسم ایراد کارم کجاس که دیگه روشن ترنمیشه وایا راهی هست که سریعتر این اتفاق بیفته و پیشنهاد شما واسه من چیه؟

پاسخ:

سلام خدمت شما اگر از دید اساتید موفقیت بخام بگم عده ای اونها اعتقاد دارند که امکان این جور چیزها وجود نداره اما از نظر خودم شما با تمرکز و فکر کردن در وحله اول و در ادامه با تصور کردن میتونید داخل بدن خودتون تغییر ایجاد کنید بزارید یک مثال بزنم البته از نوع منفی تا حالا دید افرادی هستند که همیشه استرس دارند و ترس دارند و فکر میکنند که موهاشون داره میریزه یا ترس از ریختن مو دارند و در نهایت انقدر رویه این موضوع تمکز میکنند و امواج منفی ساطع میکنند تا اخر موهاشون میریزه

یا همچنین برای افرادی که ترس از چاق شدن دارند

خوب اگر ما همون توانایی و تمرکز رو برای افکار منفی که نمیخایم در بدنمون ایجاد بشه رو صرف این کنیم که من  افکار و  جملات مثبتی درمورد بدن و اعضایی که میخایم تغییر کنه بگیم از نظظر بنده شک ندارم که حتما تغییر میکنه و همونجوری میشه که ما میخایم

پیشنهاد من: راستش من پیشنهاد میکنم تمرکزتون رو فقط رویه چیزی که میخاید معطوف کنید نه چیزی که نمیخاد پس رویه رنگ چشمی که میخاید تمرکز کنید

چگونه دیگران را شیفته ی خود کنیم

تجربه هانا خانم از قانون جذب در جذب همسر دلخواه خود با قانون جذب

محبت اعضا نسب به ما

دارند ,تغییر ,رو ,میکنند ,تمرکز ,روشن ,دارند و ,میریزه یا ,با قانون ,قانون جذب ,ترس از

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

agamubar ثبت ارزان شرکت - مشاوره ثبت شرکت آسمان آبی بدوز Bedooz.ir خدا tistepupo هواداران مهرداد مهریار ballzabbeaunan جاده ی زندگــــــــــــــــــی زندگی بی تو